Про нас


Головною метою існування нашої компанії є якісна допомога громадянам та юридичним особам при оформленні прав на землю та нерухомість. Підприємство засноване в 2009 році. Ми надаємо якісні землевпорядні, геодезичні, юридичні та консалтингові послуги при оформленні прав на землю та нерухомість вже понад 10 років. Великий досвід роботи свідчить про якісне надання своїх послуг, яке визнано різними подяками клієнтів, органів виконавчої влади та різноманітних громадських організацій.

Ми любимо свою професію і тому ставимось до виконання роботи з великою відповідальністю та старанням. Сотні клієнтів оцінили переваги роботи з нами, завдяки чітко відпрацьованій системі надання послуг, оптимальними цінами, гнучким фінансовими схемами, повноцінної інформаційної підтримки, висококваліфікованої і доброзичливою роботи наших співробітників. Встановлення і підтримання плідних взаємовигідних відносин з клієнтами – пріоритетний напрямок всієї нашої діяльності.

В своїй роботі ми використовуємо сучасне геодезичне обладнання відомих брендів “Leica”, “Trimble”, i “Topcon”, а також передові комп’ютерні технології обробки даних. Це дозволяє правильно, точно і в найкоротші терміни виконувати геодезичні та землевпорядні роботи. Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного замовника. Якщо Вас не влаштує вартість або терміни виконання робіт – ми завжди підемо Вам на зустріч і запропонуємо альтернативне вирішення питання.

Наша мета зламати стереотип недовіри до землевпорядних організацій.