Про нас


Головною метою існування нашої компанії є якісна допомога громадянам та юридичним особам при оформленні прав на землю та нерухомість. Підприємство засноване в 2009 році. Ми надаємо якісні землевпорядні, геодезичні, юридичні та консалтингові послуги при оформленні прав на землю та нерухомість вже понад 6 років. Великий досвід роботи свідчить про якісне надання своїх послуг, яке визнано різними подяками клієнтів, органів виконавчої влади та різноманітних громадських організацій.

Ми любимо свою професію і тому ставимось до виконання роботи з великою відповідальністю та старанням. Сотні клієнтів оцінили переваги роботи з нами, завдяки чітко відпрацьованій системі надання послуг, оптимальними цінами, гнучким фінансовими схемами, повноцінної інформаційної підтримки, висококваліфікованої і доброзичливою роботи наших співробітників. Встановлення і підтримання плідних взаємовигідних відносин з клієнтами – пріоритетний напрямок всієї нашої діяльності.

В своїй роботі ми використовуємо сучасне геодезичне обладнання відомих брендів “Leica”, “Trimble”, i “Topcon”, а також передові комп’ютерні технології обробки даних. Це дозволяє правильно, точно і в найкоротші терміни виконувати геодезичні та землевпорядні роботи. Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного замовника. Якщо Вас не влаштує вартість або терміни виконання робіт – ми завжди підемо Вам на зустріч і запропонуємо альтернативне вирішення питання.

Наша мета зламати стереотип недовіри до землевпорядних організацій.